1. Загальні положення

1.1 Ласкаво просимо на сайт HOMES! HOMES – це онлайн-платформа, яка допомагає людям знайти дизайнерські ідеї, поради, продукти і послуги, пов’язані з ремонтом і дизайном.

1.2 Ми закликаємо вас уважно ознайомитися з Угодою (цю Угоду, яке розміщене за адресою:https://home-s.com.ua/user-agreement/. Під дію цієї Угоди підпадають всі існуючі (функціонуючі) на даний момент послуги (Сервіси) Сайту, а також будь-які їх подальші модифікації і з’являються в подальшому додаткові послуги (Сервіси)).

1.3 При зверненні до Платформи HOMES або її використанні будь-яким чином, включаючи відвідування сайту home-s.com.ua (Будь-яка взаємодія Користувача з Порталом), ви погоджуєтеся з цими Умовами у повному обсязі без винятку. Така взаємодія з Порталом є повним і безумовним акцептом Угоди, незнання якого не звільняє Користувача від відповідальності за невиконання його умов.

1.4 Якщо ви не згодні з будь-яким з Умов цієї Угоди та / або не згодні дотримуватися умов цієї Угоди (або нової редакції Угоди), ви не можете використовувати Платформу HOMES.

1.5 Угода може бути змінена Адміністрацією Порталу без попереднього повідомлення. Поточна версія Угоди доступна на сторінціhttps://home-s.com.ua/user-agreement/. Продовження користування Порталом Користувачем (будь-яке його подальшу взаємодію з Порталом) означає його згоду зі змінами в Угоді.

1.6 Крім тексту цієї Угоди, порядок надання сервісів і користування Порталом визначається Політикою конфіденційності Правилами публікації відгуків, які є невід’ємною частиною цього Соглашенія.Іспользуя Платформу HOMES якимось чином, ви розумієте і визнаєте, що умови застосовуються до вас незалежно від того, створили чи ви обліковий запис HOMES.

1.7 Адміністрація Порталу має право в будь-який момент відмовити будь-якому Користувачеві в реєстрації і / або користуванні Порталом в разі порушення ним умов цієї Угоди.

  1. Використання сайту

2.1 Сайт HOMES дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

2.2 Реєстрація. Для доступу до певних функцій Платформи HOMES вам буде потрібно зареєструватися та створити профіль на нашій Платформі. При реєстрації в HOMES ви погоджуєтеся надавати нам точну інформацію і при необхідності оновлювати її для забезпечення її точності. Ми будемо використовувати надану в рамках реєстрації персональну інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності. Вам також може бути надана можливість реєстрації з використанням вашого профілю Facebook, Google або Apple. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

2.3 Профілі для Експертів. Якщо ви є професійним постачальником послуг, ви можете створити Профіль Експерта. Якщо ви це робите, ви даєте нам право вказати ваш Профіль Експерта в нашому каталозі постачальників послуг і отримуєте можливість зв’язуватися з іншими користувачами Платформи HOMES будучи ідентифікованим через свій профіль експерта. Ваш профіль експерта регулюється нашою Політикою профілю експерта.

2.4 У разі надання недостовірної або неповної інформації, Адміністрація Порталу має право призупинити або скасувати реєстрацію Користувача та припинити надання йому Послуг.

2.5 У разі надання недостовірної або неповної інформації, Адміністрація Порталу має право призупинити або скасувати реєстрацію Користувача та припинити надання йому Послуг.

2.6 Користувач зобов’язується використовувати Сайт тільки в законних цілях, дотримуватися чинного законодавства України, а також прав і законних інтересів Власника Порталу.

2.7 Користувач не має права вчиняти дій, які впливають на нормальну роботу Порталу і є його несумлінним використанням. Користувач зобов’язується не використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту.

2.8 Користувач зобов’язується не здійснювати дій, спрямованих на отримання доступу до чужого особистого профілю / облікового запису, шляхом підбору логіна і пароля, злому або інших дій.

2.9 Користувач не має права передавати, відступати, продавати, передавати в користування і т.п. свої логін і пароль для доступу до Порталу і Сервісів, а також права на Сайт, третім особам без згоди Адміністрації Порталу. У разі передачі логіна і пароля або прав на Сайт будь-третій особі, всю відповідальність за дії такої третьої особи після цього несе Користувач.

2.10 Зворотній зв’язок і коментарі. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення HOMES може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. HOMES не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

2.11 Користувач зобов’язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості Порталу з метою, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення чинного законодавства України. Користувач не має права використовувати інформацію Сайту для особистих некомерційних цілей. Копіювання інформації з сайту дозволяється.

2.12 Ліцензія та дозвіл на використання контенту Експерта. Справжнім ви надаєте нам право на використання і розповсюдження Вашого контенту. Ви також погоджуєтеся з тим, що ми можемо використовувати Ваш Контент будь-яким способом, який ми вважаємо допустимим або необхідним (будь-яке використання, пов’язане з рекламою, маркетингом або просуванням сайту, сервісів або інформації, які вона містить. Використання Вашого Контенту на Платформі HOMES, пропонованим користувачам і дозволяють їм переглядати Ваш Контент і взаємодіяти з ним)

2.13 Ваша відповідальність за Ваш Контент. Ви запевняєте нас і гарантуєте нам, що у вас є виключні права або ви отримали всі необхідні ліцензії або дозволу від будь-яких сторін на використання Вашого Контенту таким чином. Це включає в себе отримання права надавати нам права на використання Вашого Контенту відповідно до цієї Угоди. Ви перебуваєте в кращому положенні для оцінки того, чи порушує Ваш Контент майнові інтелектуальні права або особисті немайнові права будь-яких третіх осіб. Ви приймаєте на себе повну відповідальність за запобігання порушенню майнових інтелектуальних прав і особистих немайнових прав інших осіб у зв’язку з Вашим контентом. Ви погоджуєтеся оплачувати всі відрахування, збори, і будь-які інші платежі, належні будь-якій особі через, пов’язаної з Вашим контентом.

  1. Відмова від відповідальності

3.1 Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. HOMES не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг на цьому Сайті. HOMES в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті. У разі якщо матеріали і послуги на даному сайті застаріють, HOMES не зобов’язана оновлювати їх. HOMES ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які прямі та / або непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних, шкоди честі, гідності, ділової репутації або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

3.2 Адміністрація Порталу не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, дефекти і затримки в обробці або передачі даних, збої в лініях зв’язку, знищення будь-якого обладнання, неправомірний доступ третіх осіб до Порталу / Сайту, що стали причиною обмеження доступу Користувача до сервісів. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп’ютерних систем, серверів або провайдерів, комп’ютерного або телефонного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин, за нормальне функціонування і доступність окремих сегментів мережі Інтернет та мереж операторів електрозв’язку, задіяних при здійсненні доступу Користувача до Сервіс.

3.3 Адміністрація Порталу не несе відповідальності за відповідність Сервісу цілком або його частин очікуванням Користувача, безпомилкове і безперебійне надання сервісів, припинення доступу Користувача до Сервісів, а також за збереження логіна і пароля Користувача, що забезпечують доступ до сервісів, з причин, пов’язаних з технічними збоями апаратного або програмного забезпечення Порталу, і не відшкодовує Користувачу будь-які пов’язані з цим збитки.

3.4 Адміністрація Порталу не несе відповідальності перед Користувачем за обмеження доступу до сервісів, за припинення доступу до сервісів, якщо ці обмеження і припинення виникли внаслідок обставин непереборної сили, що виникли після укладення цього Договору та на настання яких Сторони не могли вплинути, включаючи, але не обмежуючись , наступним: війна, заколоти, страйки, саботаж, ембарго, пожежі, повені, стихійні лиха, погіршення радіоелектронної або радіологічної обстановки, вибухи, дії або бездіяльність уряду України або іншої країни, акти державних органів і / або органів місцевого самоврядування, внесення змін до законодавство України, аварії на мережах загального користування, зміни умов доступу до лінійно-кабельним засобів зв’язку та інше.

3.5 Адміністрація Порталу не несе відповідальності за будь-які збитки електронним пристроям Користувача або іншої особи, будь-якого іншого обладнання або програмного забезпечення, викликаний або пов’язаний з використанням Користувачем сервісів.

3.6 Адміністрація Порталу не несе відповідальності перед Користувачами або іншими третіми особами за:

3.6.1 змістом і законності, достовірності і повноти інформації (Контенту), що надається / одержуваної Користувачем при використанні сервісами;

3.6.2 якістю товарів / послуг,

3.6.3 відповідності товарів / послуг

3.6.4 виконання гарантійних зобов’язань Продавцями перед Покупцями

3.7 У випадку пред’явлення третіми особами, в тому числі іншим Користувачем, претензій до Власника Порталу, пов’язаних з використанням Користувачем сервісів Порталу, такий Користувач зобов’язується своїми силами і за свій рахунок урегулювати такі претензії з третіми особами, захистивши Адміністрацію Порталу від можливих збитків і розглядів, або виступити на стороні Адміністрації Порталу в таких розглядах, а також відшкодувати збитки Власнику Порталу (включаючи судові витрати), завдані йому у зв’язку з претензіями і позовами, пов’язаними з розміщенням матеріалів, оголошень і / або діяльністю Користувача на Порталі / Сайті.

3.8 Компанія HOMES не дає ніяких обіцянок і прямо відмовляється від будь-якої відповідальності в максимальному ступені, допустимої застосовним правом, щодо: контента, опублікованого на платформі HOMES; описів продуктів і самих продуктів; сторонніх сайтів, зазначених на платформі або доступні вам через платформу; поведінки будь-якої третьої особи, з яким ви не можете зіткнутися в зв’язку з використанням сайту.

  1. Відшкодування збитків

4.1 Ви погоджуєтесь повністю відшкодовувати збитки, захищати і захищати від відповідальності Компанії HOMES, їх директорів, посадових осіб, працівників, консультантів та інших представників по відношенню до всіх законних вимог збитків, втрат, витрат (включаючи розумну винагороду представників) та інших витрат, які можуть виникнути прямо чи опосередковано у зв’язку з: (a) порушенням вами будь-якої частини цієї Угоди, (b) будь-якими заявами, що будь-які матеріали, які ви надали нам для розміщення на Сайті, порушують авторські права, патенти, права на товарні знаки, секрети виробництва, інші об’єкти інтелектуальної власності або інші права будь-яких третіх осіб або іншим чином їм суперечать.

  1. Інтелектуальна власність

5.1 Сукупність програм, даних, торгових марок, об’єктів авторського права, і інших об’єктів, що використовуються на Порталі при наданні сервісів, є інтелектуальною власністю його законних правовласників і охороняється законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними правовими договорами і конвенціями. Будь-яке використання елементів, символіки, текстів, графічних зображень, програм та інших об’єктів, що входять до складу Сервісу і належать Порталу, крім дозволеного в цій Угоді, без дозволу Адміністрації Порталу чи іншого законного правовласника є незаконним і може стати причиною судового розгляду і притягнення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до законодавства України.