11.01.2021 0 Коментарів

Сьогодні чи не кожен мріє про стильну та ергономічну кухню, сучасну та максимально функціональну водночас. Однак облаштувати її самостійно не так вже і просто. У цій статті ми саме і розповімо Вам про особливості створення дизайн інтер’єру Львів, зокрема на Вашій кухні, відкриємо певні секрети, які допоможуть втілити бажане в реальність.

Отже, перш ніж розпочати ремонтні роботи у власній кухні, необхідно подбати про індивідуальний дизайн-проект, – те, без чого не стартує жоден хороший спеціаліст у сфері інтер’єрів, адже наявність вдалого дизайн-проекту – це запорука успіху і 50% справи. Створивши продуманий інтер’єр у 3D-вигляді, господарям вдасться уникнути зайвих витрат коштів та дорогоцінного часу, не потрібно буде вже за кілька років переробляти все заново.

Фахівці студії Cult of Design неодмінно радять складати проект вже після реальних замірів площі, на якій планується ремонт (з урахуванням оздоблювальних матеріалів на стінах, стелі та підлозі).

Особливо, якщо це скромна площа, на якій планується і робоча, і відпочинкова зона як на цих прикладах яскравих проектів, створених нашими дизайнерами.

Відтак, спочатку варто подумати, що ж саме Ви прагнете змінити у власній кухні, яким чином розмістили б меблі та техніку, а де б організували затишний куточок для відпочинку. До слова, розміщення кухонної техніки – мегаважливий пункт, так як в цьому найлегше схибити. Тут треба згадати усіх своїх сучасних кухонних помічників та умовно влаштувати їх на свої місця з розетками. Тоді Ви вже будете знати необхідну кількість розеток та в майбутньому позбавитесь незручностей, використовуючи електричні подовжувачі.

Такий момент є особливо актуальним, якщо на кухні планується встановлення додаткового робочого місця на кухні – острова.

Якщо вже вирішили зробити капітальний ремонт квартири Львів, подумайте над заміною старих комунікацій, зокрема каналізації. Це забезпечить гарантію довговічності для нової підлоги, стін та стелі.
Що ж до матеріалів, то на стінах краще використовувати плитку (на робочій зоні), решта – шпалери або фарба, які миються; зверху найоптимальнішим варіантом буде натяжна стеля, зручна в експлуатації, а на підлогу обирайте матеріали, стійкі до пошкоджень, жирових забруднень та вологи (плитка або керамограніт).

Проте нині існує безліч вдалих комбінацій використання матеріалів на кухні, як от варіант у виконанні фахівців студії Cult of Design для квартири в Хмельницькому для молодої сім’ї:

Сьогодні сучасний дизайн інтер’єру Львів пропонує безліч варіантів планування квартири. Зокрема, однією з найпопулярніших є квартира-студія, де вітальня й кухня об’єднується в одну кімнату, створюючи відчуття простору й свободи. Перевагами такого рішення є те, що господарі позбавляють зайвих стін, як символ відходу від радянських способів організації оселі. Це дозволяє облаштувати все якомога комфортніше. Таке планування залишає місце для життя, а не існування, коли в маленькі кімнатки необхідно запхати усе і одразу.
Однак, обравши такий шлях надзвичайно важливо взяти до уваги декілька нюансів:

  • налаштувати чітку систему очищення повітря від зайвих випарів та диму, чого не уникнути в процесі приготування страв, вмонтувавши потужну витяжку.
  • з цією ж метою можна встановити скляні розсувні двері. Це і стильно, і позбавить незручностей, коли в домі будуть гості.
  • обрати компактні та водночас функціональні меблі, що дозволить зекономити простір та візуально збільшити його. Також обирайте предмети обстановки кухні в одній кольоровій гамі. Це додасть витонченості та відчуття гармонії у приміщенні.

До речі, одразу визначитись із кольоровою гамою теж важливо, оскільки відомо, що певний тон стін та меблів на кухні створює відповідний настрій і апетит. Та й при подальшому облаштуванні квартири буде легше підібрати відповідні кольори, які будуть вдало поєднуватись.
У сучасному світі оригінальність та неординарність думки при створенні дизайну кухні більш ніж вітається. До прикладу, ця лаконічна та водночас нетипова кухня у шоу-румі компанії
Blum , яка займається продажем кухонної фурнітури. Тут
проводитимуться демонстраційні презентації товару, відтак, глядачі матимуть змогу одразу перевірити якість продукції. Такий формат організації простору буде зручним для усіх учасників заходів, адже створюється атмосфера відкритості й взаємодовіри.

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.