12.04.2021 0 Коментарів

Як вибрати дизайнера інтер’єру? Це питання цікавить усіх, хто вирішив створити проект своєї мрії. На сьогоднішній день можна знайти величезну кількість майстерень з досвідченими фахівцями, ну це вони, звичайно, так кажуть. Чи так це насправді, знають тільки ті, хто з ними вже співпрацював.

На жаль, в сучасному світі дуже багато дизайнерів, які представляють себе, як професіонали з великим досвідом роботи, але ось на практиці виходить зовсім по-іншому. Так як же не потрапити в на виверти недобросовісних працівників, розповіли досвідчені експерти. Тільки для початку давайте розберемося, хто такі дизайнери інтер’єру, і в чому полягає їхня робота.

У чому полягає робота дизайнера інтер’єру?

Ці фахівці втілюють в реальність, придуманий замовником зручний і красивий інтер’єр. Для цього на перших етапах роботи обов’язково проводяться переговори. Майстер повинен чітко розуміти, чого хоче клієнт.

Під час спілкування з дизайнером, потрібно уточнити всі ваші побажання, щоб у художника вимальовувався весь проект.

Після цього майстер обов’язково:

  • робить всі виміри приміщення;
  • промірковує планування;
  • готує дизайн-проект;
  • готує 3D- візуалізацію;
  • робить інженерні креслення.

У цей момент експерти радять обговорювати всі тонкощі в обмірковуванні майбутнього інтер’єру.

Повідомте фахівця свої переваги про квіти, стилях і плануванні.

 За вашим бажанням професійний майстер може брати участь в закупівлі всього устаткування і будівельних матеріалів, ну і, звичайно ж, брати активну участь в ремонті.

Таким чином можна зробити висновок, що дизайнер – це людина, яка займається оформленням внутрішнього простору.

За якими критеріями можна вибрати справжнього професіонала

Здавалося б, що може бути легше, ніж вибрати дизайнера? Насправді все зовсім не так. Це дуже важливий момент, який вимагає додаткових зусиль. Вам доведеться дуже часто зустрічатися з фахівцем і обговорювати з ним важливі моменти. Будьте готові до того, що це займе багато часу.

Вибір майстра по оформленню інтер’єру – відповідальне питання, яке має на увазі витрати часу і сил. Щоб максимально полегшити ситуацію, ми пропонуємо вам прислухатися до важливих порад, від досвідчених експертів. Вони розкриють вам кілька цікавих секретів, які допоможуть вам знайти справжнього професіонала. А ми вам полегшимо задачу.

Ознайомтеся з портфоліо

Обличчям художника є портфоліо. Кожен поважаючий себе майстер має каталог зі своїми роботами і рекомендаціями від колишніх замовників.

Не соромтеся вимагати портфоліо у фахівця. Пам’ятайте, що від цього залежить майбутній інтер’єр вашої квартири і збереження ваших грошей.

У кожного професійного майстра є особистий сайт. На ньому ви можете знайти більш детальну інформацію про фахівця і про його роботи. Якщо фахівець з якихось причин не хоче або не може надати своє портфоліо, то це перший дзвіночок, що він приховує від вас щось. З такими “хлопцями” краще не працювати.

Ви платите свої гроші, при цьому не маленькі, тому ви маєте право вимагати будь-яку інформацію.

Не соромтеся цікавитися про освіту та досвід роботи. Ви також можете попросити контакти колишніх клієнтів, щоб особисто переконатися в якості роботи.

Питання ціни

Сьогодні конкуренція на ринку дизайнерів дуже велика, тому кожен хоче надати клієнтам вигідніші умови, ніж у конкурентів. Пропозиції можуть бути дуже вигідними, а ось результат? Експерти радять в питаннях вибору фахівця звертати увагу в першу чергу не на ціну, а на професіоналізм. Знаєте прислів’я: скупий платить двічі? Дивіться, щоб вам потім не довелося шукати нового художника, який буде переробляти всю роботу.

Від роботи дизайнера залежить ваш затишок, комфорт і настрій. Тому ставитися до вибору потрібно відповідально.

Різноманітність стилів

Дуже багато фахівців працюють в одному і тому ж напрямку, не цікавлячись іншими стилями. І не факт, що він працює з тим напрямом, який потрібно саме вам. Тому наша вам порада – вибирайте майстрів, які зможуть виконати ваше замовлення на високому рівні, не варто експериментувати.

Нерідко, коли художники створюють неймовірно красивий інтер’єр, при цьому забуваючи про його функціональності. Саме тому, ці питання потрібно обговорювати на початковому етапі співпраці. Разом ви зможете створити інтер’єр своєї мрії. Щоб максимально пояснити свої побажання, ви можете надати фотографії вже готового проекту (фото можна знайти в інтернеті) або ж розробити його разом з професіоналом за допомогою спеціальних програм.

Договір – обов’язкова умова співпраці

Клієнт повинен бути застрахований, тому складати договір з фахівцем потрібно обов’язково.

Щоб відчувати себе в безпеці, потрібно складати окремий договір на кожну надану послугу.

У договорі повинні бути присутніми наступні пункти:

  1. Технічне завдання.
  2. Терміни виконання робіт.
  3. Гарантія якісних послуг.
  4. Авторське право. Деякі дизайнери враховують цей момент в договорі.
  5. Розтрати.

У кожному пункті свої умови і вимоги, яких повинен дотримуватися дизайнер.

Складати договір потрібно правильно, щоб фахівець не зміг знайти шляхи відходу в разі виникнення проблем.

Основні етапи роботи дизайнера

Кожен майстер має покроковий план роботи, який в свою чергу ділиться на етапи.

На першому етапі дизайнер виїжджає на об’єкт. Тут разом із замовником фахівець проводить заміри, обумовлює всі нюанси і підписує договір. Потім фахівець розробляє кілька проектів в 3D форматі. Як тільки вирішується питання з дизайном, фахівець приступає до планування, адже для кожного замовника важлива не тільки краса, а й функціональність приміщення.

Після цього починається закупівля всіх матеріалів. У цьому процесі може брати участь і дизайнер. Також закуповуються меблі, відповідно до нового інтер’єру. По завершенню всіх робіт фахівець здає об’єкт.

Щоб залишитися задоволеним, ви повинні брати участь в кожному етапі роботи. Це допоможе своєчасно виявити помилки і вирішити всі технічні питання.

Які послуги надають дизайнери?

Кваліфіковані фахівці пропонують:

  1. Розробку проекту.
  2. Комплектацію проекту.
  3. Авторський нагляд.
  4. Декорування.

Кожна послуга оплачується окремо, тому будьте готові до додаткових розтрат.

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.