Про компанію

м. Київ, вул. Жамбила Жабаева 22, офис 18

Компанія «MimiSystems» заснована у 2004 році та спеціалізується на розробці інтелектуальних електронних систем та програмного забезпечення. Нами розроблено систему «Розумний Дім Mimi Smart». Ми пропонуємо свої послуги в галузі інтелектуальних систем управління будинком. нашій команді працюють високопрофесійні інженери, проектувальники, програмісти та монтажники, що дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання.

Що ми пропонуємо?

В даний час компанія MimiSystems пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з автоматизації житла: від проектування системи до їх інсталяції та технічної підтримки. Іншими словами, ми здатні забезпечити клієнту комплексне рішення, замінивши цілу команду підрядників. Комплексний підхід до проектування дозволяє заощаджувати до 40% коштів на монтажі кабельних систем. На все обладнання та роботи надається гарантія.

Що вміє наша система?

Наша система «Розумний Дім MimiSmart» дозволяє здійснювати централізований моніторинг та управління всіма інженерними системами котеджу, офісу, або вдома буквально «з одного пульта»! Інтелектуальні системи від нашої компанії поєднують у собі функціональність, надійність та максимальну ефективність у забезпеченні комфорту та економії енергоресурсів. Наша система «Розумний Дім MimiSmart» оптимізує енерговитрати та економить експлуатаційні витрати.

Як ми працюємо з клієнтами?

Ми зацікавлені у кожному клієнті, тому частиною нашої корпоративної політики є індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкість у підборі конфігурації, тобто. поряд з готовим набором послуг, який ми надаємо клієнтам, ми розглядаємо кожну ситуацію окремо згідно Ваших побажань з урахуванням Ваших можливостей.

5 причин вибрати нас:

найкраща ціна на ринку
більше 510 функцій для Вашого дому
гарантія на обладнання – 5 років
цілодобова техпідтримка
можливість оновлення та розширення функцій
8. Послуги, що надаються: освітлення, клімат, опалення, безпека, електроживлення, мультирум, домашній кінотеатр, відеоспостереження та домофон

Портфоліо