Про компанію

м. Харкiв

GV-команда професіоналів в області ландшафтного дизайну: проектувальників, садівників, фахівців з інженерних систем. Ми готові, спираючись на свої знання і досвід, реалізувати Ваші бажання і мрії, використовуючи сміливі і нестандартні рішення.

Ми любимо свою роботу, цінуємо і поважаємо наших замовників, постійно прагнемо до вдосконалення знань, беремо активну участь у виставках, зарубіжних семінарах, навчаємося на майстер-класах у провідних фахівців в області світової ландшафтної архітектури, під кожен проект відбираємо тільки високоякісний посадковий матеріал з кращих вітчизняних і зарубіжних розплідників. На сторінках нашого сайту ми не прагнули Вас завантажувати технічною інформацією, а просто хотіли передати емоції і почуття, які відчуваємо в процесі роботи при спілкуванні з людьми, розповісти про можливості створення дивного світу, в якому Вам буде комфортно.

У нас творча і дуже вдячна робота, ми вдячні людям, які довіряють нам свої ділянки, адже зробивши свою роботу, ми залишаємо їм частинку своєї душі …

Кризи приходять і йдуть, але людство завжди залишає після себе що-небудь для своїх нащадків …

Портфоліо