Про компанію

м. Харкiв пров.Фестивальний 15

Студія ландшафтного дизайну Green Angels успішно працює на ринку послуг ландшафтного дизайну з 2003року. За цей час ми набули колосального практичний досвід і десятки вдячних клієнтів. Наша команда складається з професійних ландшафтних дизайнерів, інженерів і досвідчених садовніков.Компанія «Green Angels» спеціалізується в області ландшафтного дизайну, озеленення і благоустрою територій. У штаті компанії зайняті висококваліфіковані фахівці, які успішно втілили в життя безліч проектів з ландшафтного дизайну різної складності. Наше завдання – почути і зрозуміти ваші бажання, втілити їх в життя, перетворити на щось особливе, притаманне тільки вам.
У своїй роботі ми спираємося на сформовані принципи ландшафтної архітектури і досвід великих попередників, що створили прекрасні зразки садово-паркового мистецтва. Ми намагаємося стежити за тенденціями в світовому дизайні, що дає нам можливість створювати ландшафти, в яких поєднуються краса і функціональність, сучасні технології та екологічність.
Є багато причин, за якими вам буде цікаво звернутися до нас. Головна з них це те, що ми почуємо і врахуємо всі ваші побажання і втілимо в життя всі ваші потреби, запропонуємо найкращі ідеї дизайну ландшафту, спроектуємо і виконаємо з високою якістю роботи з ландшафтного озеленення та благоустрою територій.
Запорукою успіху нашої компанії є сумлінне виконання робіт з ландшафтного дизайну в досить стислі терміни, а також повного взаєморозуміння з клієнтом і між співробітниками нашої компанії.

Портфоліо