Про компанію

м. Миколаїв, вул. Бузника 5

Наш салон працює на ринку України з 2001 року і весь наш дружній колектив незмінний у своєму складі протягом багатьох років. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та задоволення його максимальних потреб – відмінні риси нашої роботи. Саме тому багато хто повертається до нас знову, а нові клієнти найчастіше приходять до нас у салон за рекомендацією своїх друзів та знайомих, що для нас є особливо цінним.

Основні напрямки нашої діяльності:

керамічна плитка
Сантехніка
двері
виробництво меблів на замовлення
Однак ми не стоїмо на місці, намагаємося йти в ногу з часом, тому наш асортимент постійно розширюється та додається новинками.

Ми пропонуємо продукцію як провідних європейських виробників, і широкий асортимент товарів вітчизняного виробництва.

Ми продуктивно співпрацюємо з провідними дизайнерами та будівельними організаціями. Співробітники салону завжди готові надати кваліфіковану допомогу у підборі матеріалів, проконсультувати у питаннях дизайну інтер’єру.

Ми перебуваємо у добрих, партнерських відносинах із нашими конкурентами. Тому навіть не знайшовши потрібного Вам товару в нашому каталозі, рекомендуємо Вам зателефонувати та уточнити, чи можемо ми його запропонувати.

На нашу думку, потенційний покупець обирає продавця, враховуючи основні два показники: надійність та оперативність. У розмові з покупцем ми завжди озвучуємо реальні терміни та максимально намагаємось вкладатися в них.

8. Послуги, що надаються: плитка, сантехніка, монтаж дверей вхідних та міжкімнатних, виробництво меблів на замовлення