Про компанію

м. Киев, Родини Хохловых 15

Студія дизайну інтер’єру «Білік» – це згуртована команда професійних дизайнерів, здатна виконувати найскладніші завдання з орієнтацією на найвищі стандарти галузі. Ми працюємо на цьому ринку більше 15 років, незмінно заслуговуючи на високі оцінки солідних замовників. Пропоновані послуги дизайнера інтер’єру є комплексом робіт зі створення готового сценарію будівництва з реалізацією оригінальних дизайнерських ідей та ефективних інженерно-архітектурних рішень.

Основні принципи наших взаємин із замовниками:

– Постійна продуктивна взаємодія;

– пропозиція кількох варіантів планувальних рішень;

-адаптація всіх рішень під можливості приміщення та побажання власника;

-надання повного обсягу інформації щодо кожного листа робочої документації

-Внесення коригувань на будь-якому етапі роботи;

-постійний зв’язок (мобільний телефон, месенджери, електронна пошта);

-прозора цінова політика

Наше бюро дизайну інтер’єру – це справжня творча майстерня, де народжується ідеальний комфорт і виразна естетика грамотно облаштованого інтер’єру.

Трохи про мене:

Моє ім’я Тарас Бєлік, я засновник студії БЕЛІК. Після закінчення будівельного технікуму у 2006 році за спеціальністю «архітектор» я почав займатися проведенням ремонтних робіт житлових приміщень. Пізніше, 2010 року я взявся за кар’єру дизайнера інтер’єру та вступив до Художнього інституту імені Сальвадора Далі. Крім самоосвіти додатково до своєї вищої освіти у 2013 році проходив річні курси у Московській студії Станіслава Орєхова за системою дизайн інтер’єру. Мені цікаві сучасні інтер’єри із застосуванням натуральних матеріалів, незвичайних фактур, із приємними тактильними відчуттями від поверхонь. Я завжди цікавлюся технічними новаціями у сфері дизайну, вивчаю передові технології, що допомагають організувати приємний відпочинок та комфортні умови для праці.

8. Послуги, що надаються: Візуалізація інтер’єру, дизайн інтер’єру, авторський нагляд, безкоштовна консультація