Про компанію

м. Одесса, ринок «Малиновский», пав. Г-24

Торгова марка “Ірбіс” є виробником віконно-дверної групи товарів високої якості. Компанія пропонує двері вхідні броньовані звукоізоляційні, протиударні 5 класу зламостійкості, з класом вогнестійкості EI 60, будь-яких форм та розмірів. Двері ТМ «Ірбіс» – це поєднання надійної потужної конструкції, комфорту в експлуатації та безмежних варіантів дизайну. Ми одні з небагатьох донесли до сьогодні старі добрі традиції 90-х, коли сталеві двері виготовляли з товстостінної прокатної сталі та натуральних оздоблювальних матеріалів, що дозволяє сміливо стверджувати: вхідні двері «Ірбіс» — це справжні броньовані двері. І це далеко не одна наша перевага!

Протягом двадцяти років ми постійно покращуємо якість продукції, приділяючи особливу увагу надійності, довговічності, міцності та естетиці виробів. Звичайно ж, важливе значення має високотехнічний комплекс європейського обладнання, присутній в арсеналі компанії, завдяки якому наші двері мають не тільки бездоганну якість, а й економічну собівартість. Вічне прагнення до досконалості та найвищої якості вимагає від компанії швидкого впровадження новітніх технологій, оскільки в наші дні технічного прогресу та високої конкуренції не можна стояти дома.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з виготовлення та монтажу вікон та дверей «під ключ» у найкоротші терміни та з максимально високою якістю. Можлива будь-яка форма сплати, а також оплата частинами.

8. Послуги, що надаються: Монтаж дверей вхідних та міжкімнатних,  монтаж металопластикових вікон, Ремонт, відкриття та заміна замків та ручок, Встановлення електромагнітних та електромеханічних замків, доводчиків, Реставрація, фарбування дверей