Розумний будинок

Показано всі 3 результати
Сортувати за:
Завдяки використанню сучасних технологій людина може значно спростити своє життя. Однак установка розумного будинку вимагає монтажу ряду технічних компонентів в приміщенні. Без допомоги професіоналів тут не обійтися. Наша платформа пропонує кілька варіантів досвідчених фірм, але як вибрати кращу з них?

Проектування і монтаж розумного будинку

Монтаж системи розумний будинок починається ще на стадії проектування. Спеціаліст повинен поговорити з замовником і зрозуміти, чого він очікує. В залежності від уподобань складається кошторис, підбираються технологічні рішення, які точно будуть застосовані. Подальші дії здійснюються строго за оформленим проектом. Вони включають проведення наступних заходів:
 1. Монтаж системного обладнання;
 2. Налаштування функцій систем;
 3. Програмування рішень для їх оптимальної роботи;
 4. Перевірка працездатності.
За стандартом процес займає не більше двох тижнів. Після установки майстер в обов'язковому порядку інструктує клієнта з приводу особливостей керування системою.

Де знайти компанію по установці розумного будинку

На нашій платформі пошуку рішень для будинку ви завжди знайдете компанію, яка допоможе вам. При виборі спирайтеся на наступні параметри:
 • наявність фахівців з багаторічним досвідом роботи;
 • експертні знання, підкріплені сертифікатами;
 • надання послуг тільки на основі підписаного договору;
 • гарантійне обслуговування встановлених комунікацій;
 • співпраця компанії з надійними постачальниками обладнання.
Необхідно заздалегідь обговорити деталі співпраці. Краще робити це не в телефонному режимі, а безпосередньо поспілкувавшись з монтажником.

Вартість послуги установки розумного будинку в квартирі

Ціна установки розумного будинку під ключ складається з кількох показників:
 • клас монтованих інтелектуальних технологій;
 • кількість рішень, які хоче отримати замовник;
 • складність монтажу обладнання.
Система може складатися всього з декількох рішень або включати кілька десятків девайсів. Вартість розумного будинку варіюється від 300 до 13000 євро, так що фахівець повинен виходити з бюджету замовника.