Ландшафтний дизайн

Сортувати за:

Де знайти професійного ландшафтного дизайнера в Україні

Ландшафтним дизайном прийнято називати сукупність заходів, які мають на увазі планування, облаштування та оформлення ділянок. Знайти першого-ліпшого ландшафтного дизайнера легко, але вам же потрібен справжній професіонал, який зможе красиво облаштувати зелену зону при вашому домі. Як показує практика, знайти досвідченого оформлювача не так вже й легко. Проблема в тому, що дуже багато халтурників виставляють себе в ролі професіоналів, а в реальності клієнт отримує неякісну роботу і втрачає свої гроші.

Як знайти ландшафтного дизайнера

До вибору фахівця потрібно підходити відповідально адже саме від нього залежить зовнішній вигляд і функціональність зеленої ділянки біля вашого будинку. При виборі слід звертати увагу на наступне:
  1. Наявність освіти. Працювати краще з людьми, які пройшли відповідні курси. На руках повинен бути диплом або ж спеціальний сертифікат.
  2. Резюме. Перед початком співпраці попросіть фахівця продемонструвати результати попередніх робіт. В цьому випадку потрібно бути уважним, адже іноді так звані "фахівці" видають чужі роботи за свої. Досвідчений оформлювач обов'язково запропонує вам особисто подивитися свої роботи зв'язавшись з останніми замовниками.
  3. Договір. Тільки досвідчений фахівець погодиться укласти з вами договір про співпрацю, де будуть прописані всі найважливіші нюанси.
Краще попрацювати з вибором і найняти ландшафтного дизайнера з досвідом, ніж потім отримати жахливе оформлення ділянки і позбутися грошей.

Які переваги від співпраці з професійними ландшафтними дизайнерами?

Кожен власник приватного будинку хоче, щоб його ділянка була красива і багатофункціональна. Але, на жаль, не завжди виходить зробити це самостійно. Особливо, якщо це стосується рослинності. Висадити квіти і дерева не так вже й легко. Потрібно враховувати рівень вологості і загальний стан грунту, а також інтенсивність сонячних променів. Саме тому, потрібно звернутися за допомогою до ландшафтним дизайнерам, які знають все. Справжній професіонал допоможе розділити ваш ділянку на зони, що зробить її багатофункціональною. У вас буде місце для відпочинку, веселого проведення часу з друзями та ігор з дітьми. Наймати краще кваліфікованих фахівців. Так ви облаштуєте свою ділянку і заощадите гроші.

Знайди свого ландшафтного дизайнера на HOMES

Якщо ви до цих пір не знаєте де знайти досвідченого фахівця в Україні, то ми вам допоможемо. Професіонали своєї справи допоможуть розробити проект по індивідуальним побажанням клієнта. Вони зроблять вашу ділянку красивою, зручною і практичною. Вартість послуг ландшафтних дизайнерів в Україні залежить від ваших вимог і побажань.