Двері

Показано всі 3 результати
Сортувати за:

Роботи по установці і ремонту дверей

Вхідні або міжкімнатні двері - це естетика і надійність приміщення. Також вони захищають від холоду і зайвого шуму. Якщо отвір має стандартні розміри, то можна просто придбати двері і встановити її без особливих зусиль. В інших же випадках доведеться замовляти її за індивідуальними вимірами. До установці слід підходити відповідально, і краще, щоб цим займався професіонал. Знайти майстра легко разом з HOMES. Для вас ми зібрали перевірених професіоналів з хорошим досвідом.

Установка і ремонт дверей

Якщо так розібратися, то зайнятися установкою можна і самостійно, правда, відсутність досвіду може позначитися на якості. Краще довірити цю справу професіоналам.

Встановлення дверей

Установка, це комплекс певних заходів і важливо дотримуватися чіткої послідовності:
  • зняття старої;
  • установка коробки;
  • збірка;
  • установка кріплень і замку;
  • монтаж;
  • завершальна регулювання.
Кожен етап важливий, і вимагає особливої ​​уваги. Ціна на установку дверей залежить від використання додаткових матеріалів і надання додаткових послуг.

Ремонт дверей

Дуже частою проблемою, з якою звертаються за допомогою до майстрів, є ремонт дверей. Звичайно, така послуга обійдеться в рази дешевше, ніж покупка нової. Найчастіше доводиться міняти ручки і замки. Зробити це можна і самостійно, але іноді потрібна допомога фахівців, особливо якщо мова йде про ремонт металевих. Щоб вирішити проблему максимально швидко і якісно, ​​потрібен фахівець з досвідом і професійним обладнанням. До того ж він чітко дотримуватиметься всіх правил ремонту. Якщо говорити про вартість послуги, то тут все вирішується в індивідуальному порядку. Враховувати потрібно складність поломки, особливості конструкції та інші дуже важливі фактори. Найчастіше клієнти звертаються до професіоналів з проханням:
  • відрегулювати дверне полотно;
  • замінити склопакет;
  • відреставрувати ПВХ.
З усім цим можуть впоратися тільки справжні професіонали, які мають досвід роботи. Якщо вам потрібна установка або ремонт дверей, то ви завжди можете звернутися за допомогою до HOMES.

Ми допоможемо знайти майстра

Ми знаємо, як часом важко знайти майстра для вирішення тієї чи іншої будівельної проблеми. Проблема в тому, що в сучасному світі дуже багато шахраїв, які за великі гроші надають неякісні послуги. Ми ж пропонуємо вам знайти майстра на сайті HOMES. Для вас ми підібрали найкваліфікованіших фахівців, які за адекватні ціни допоможуть вирішити вашу проблему. У кожного є безцінний досвід роботи. Ви можете ознайомитися з портфоліо і вибрати для себе підходящого майстра, а також почитати відгуки, які залишають їх клієнти.