Лазні та сауни

Показ єдиного результату
Сортувати за:

Роботи по установці і обслуговуванню лазень і саун

Баня в будинку - небезпечна річ. Краще виділяти під неї окреме приміщення. Якщо ж ви хочете встановити саме в будинку, то краще довірити цю справу кваліфікованим фахівцям, які проведуть роботи згідно всій техніці безпеки.

Будівництво лазень в приватному будинку

Щоб сауна радувала вас своєю функціональністю і дизайном, то краще довірити будівництво кваліфікованим фахівцям. Разом з ними ви оберете унікальний дизайн, а також зробите її максимально комфортною і безпечною. Перед будівництвом слід визначитися з наступним:
  • скільки людей зможуть одночасно перебувати в приміщенні;
  • вибрати тип і потужність печі. У цьому випадку щоб уникнути пожежі, слід вибирати піч під розміри парилки;
  • зробіть зручне планування і визначте місцезнаходження лежаків, лавок. Тут важливо пам'ятати, що відстань від них до печі повинно бути не менше одного метра;
  • визначитися з водопостачанням, каналізацією та електрикою;
  • визначте розташування роздягальні, зони відпочинку, басейну і душа;
  • зробіть все креслення;
  • виберіть матеріали для будівництва;
  • окрему увагу слід приділити двері. Установка дверей проводиться таким чином, щоб вона не пропускала жар, і при цьому легко відкривалася в разі небезпечної ситуації.
Важливо визначитися з вибором печі. У більшості випадків клієнти замовляють установку дерев'яної печі, вказуючи на її практичність і привабливий зовнішній вигляд. Вирішити всі ці питання самостійно вкрай важко, тому краще довіритися професіоналам. Разом з ним будівництво лазні під ключ в приватному будинку стане безпечним і приємним заняттям. Знайти кваліфікованого будівельника і дизайнера ви завжди зможете на сайті HOMES. Ціни на установку бань і ремонт разом з нами доступні кожному.

Що входить в перелік послуг з обслуговування лазень і саун

Майстри займаються не тільки будівництвом лазень, а й їх обслуговуванням. Цей момент украй необхідний для правильної та безпечної експлуатації. Насамперед слід завжди стежити за станом дерева. Його необхідно постійно обробляти спеціальними засобами, щоб уникнути випадкового загоряння. В обов'язковому порядку потрібно стежити за чистотою печі. Від цього залежить безпека мешканців і гостей. Ну і звичайно ж, не варто забувати про електриці. При постійному використанні саун вона може швидко вийти з пекла. Щоб уникнути випадкового короткого замикання, її потрібно постійно перевіряти. Замовляючи будівництво лазні у фахівців компанії HOMES ви отримуєте якісне гарантійне обслуговування.

Послуги з установки, обслуговування і ремонту лазень і саун на HOMES

На сайті HOMES ви знайдете фахівців різної сфери обслуговування. Тут представлені майстри, які побудують вам баню під ключ, займуться її ремонтом і проведуть планове гарантійне обслуговування. Ми зібрали виключно перевірених майстрів з хорошою репутацією і величезним досвідом роботи. Також ви можете скористатися послугами дизайнера, який зробить вашу зону відпочинку стильною і красивою.