Архітектори

Показано всі 3 результати
Сортувати за:
Якщо ви вирішили побудувати будинок з нуля, то без послуг архітектора вам точно не обійтися. Звичайно, кожен з нас хоче, щоб його житло було не тільки красивим, але і функціональним, а це в першу чергу залежить від архітектора. Тепер постає інше питання - де знайти архітектора, щоб будівництво будинку було приємним заняттям. На жаль, сьогодні дуже багато халтурників, які видають себе за професіоналів. Як же не потрапити на цей прийом і вберегти себе від проблем?

Як правильно вибрати архітектурне бюро?

Існує кілька основних правил, які допоможуть вам вчасно визначити халтурника.
  1. Портфоліо. На жаль, красиве резюме, це ще не показник того, що перед вами справжній професіонал. Справа в тому, що багато хто просто крадуть проекти і видають їх за свої. В цьому випадку краще попросити продемонструвати реальні роботи. Наприклад, зустрітися з колишніми замовниками, і побачити все своїми очима.
  2. Освіта. Велику роль у виборі архітектора відіграє освіта. Але, тут теж потрібно бути обережним. Сьогодні дуже легко купити диплом. На щастя, справжність документа про освіту можна легко перевірити за допомогою інтернету. Так що не полінуйтеся, і потратьте зайвий час. Це допоможе вам заощадити ваші гроші.
  3. Укладення договору. Халтурники часто починають ухилятися від розмов про договїр. Справжній же професіонал цього не боїться. Він і сам буде радий висновку такого договору. Так він убезпечить себе від недобросовісних клієнтів.
Пошук архітекторів для створення проектів будинку - момент дуже важливий, тому слід поставитися до нього відповідально.

Ми точно знаємо, де шукати архітектурне бюро для реалізації свого проекту

Як правило, при вирішенні цього питання люди найчастіше звертаються за допомогою до знайомих, які вже будували будинок.  Але, тут потрібно враховувати один дуже важливий момент - стиль проекту.  Багато архітектурних бюро працюють в одному напрямку, і якщо вашому другу таке подобається, то вам може і не підійти. Компанія HOMES представляє вам список професійних архітекторів в Україні, які створять проект вашого майбутнього будинку згідно з усіма вашим вимогам. Тут ви зможете ознайомитися з їх портфоліо і почитати відгуки, які залишили попередні замовники.

Скільки коштують послуги архітектора

Ціна архітектора залежить від багатьох факторів. В середньому коливається вона в межах 10-15 відсотків від усього бюджету.  Додаткових витрат можуть зажадати додаткові послуги. Наприклад, авторський нагляд, постійна присутність на об'єкті повний контроль команди і так далі.